Prisijungti arba registruotis Krepšelis
 

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Viso prekių (su mok.)
Viso už pristatymą (be mokesčių) Nemokamas siuntimas !
Mokesčiai 0,00 EUR
Viso (su mok.)
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Pagrindinis > GU Roctane Electrolyte Kapsulės (50kap.)

GU Roctane Electrolyte Kapsulės (50kap.)

Pasiekiamumas: PRISTATYMAS (0-2 D.D.)

GU Roctane Electrolyte Kapsulės - produktas, sukurtas atstatyti elektrolitų poreikius užsiimant ypač didelės ištvermės reikalaujančiomis sporto šakomis. Sudėtyje esantis Natris, Magnis, Chloras padeda palaikyti hidratacijos pusiausvyrą ir optimalų plazmos kiekį kraujyje.
Vitaminas D svarbus pasisavinant Kalcį, o tai reiškia sveiki kaulai. Vitaminas B6 ir Imbiero šaknis kovoja su pykinimų ir viduriavimu sportininkui dirbant ties savo galimybių riba.
Tai puikus pasirinkimas bet kokioms ištvermės sporto varžyboms. Lengvai nuryjamos, efektyviai palaikančios vandens pusiausvyrą organizme, padeda išvengti dehidratacijos.

Vartojimas
Vartokite prieš, per ir po užsiemimų. 1-2 kapsulės per 1 valandą aktyvios veiklos metu. Dirbant ypatingai ekstremaliomis sąlygomis galima padidinti dozę iki 3-4 kapsulių per val.
Kapsulės efektyviai veikia kartu su visais kitais GU energetiniai gerimais ir geliais. 
Pakuotėje yra 50 kapsulių.

Kaina 19,92 EUR

Sutaupote -20%

Sena kaina 24,90 EUR

Mažiau Daugiau

GU Roctane Electrolyte Kapsulės vartojamos NE TIK aktyvios veiklos metu. Gerkite kapsules bet kada, kai jaučiate poreikį atstatyti elektrolitų kiekius ar išvengti jų praradimo. PRIEŠ, PER arba PO intensyvių pastangų reikalaujančios veiklos.
Kai kurie žmonės sportuojant praranda daugiau mineralų, ypač tie kurie jaučiasi kaip druskos lazdelės po užsiemimo. Drasiai vartokite kapsules su kitais GU produktais: GU Elektrolitai, GU Roctane Ultra Endurance Drink ir geliukais.
INGREDIENTS: Sodium Citrate, Cellulose, Sodium Chloride, Ginger Root Powder, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Magnesium Stearate, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Cholcalciferol (Vitamin D).