Prisijungti arba registruotis Krepšelis
 

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Viso prekių (su mok.)
Viso už pristatymą (be mokesčių) Nemokamas siuntimas !
Mokesčiai 0,00 EUR
Viso (su mok.)
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Pagrindinis > GU Roctane Geliukai

GU Roctane Geliukai

Pasiekiamumas: PRISTATYMAS (0-2 D.D.)

GU Roctane geliukai - tai visame pasaulyje plačiai vartojami, ištvermės sporto aukščiausios kokybės papildai, pagaminti JAV. Suvartoję GU geliuką gausite greitos energijos angliavandenių mišinio formoje (70%-80% maltodekstrinas ir 30-20 % fruktozės ). GU yra lengvai virškinamas ir suteikiantis ilgalaikės energijos visų lygių sportininkams ar mėgėjams. GU sudėtyje yra:
 • elektrolitų, siekiant užtikrinti tinkamą hidrataciją
 • antioksidacinio mišinio skirto atitolinti raumenų audinių mikrotraumas
 • aminorūgščių, kurios yra pagrindinis kuras raumenims.

Kuom skiriasi ROCTANE nuo GU energy?

Roctane reikėtų naudoti itin ilgose ištvermės reikalaujaunčiose treniruotėse ir varžybose. Šie ultra ištvermei skirti geliukai turi papildomų ingredientų, kurie padeda kovoti su bendru nuovargiu, skatina raumenų regeneraciją, lėtina sumažėjimą pH, kad neperliptumėte savo laktato slenksčio. Roctane turi daugiau Natrio, kuris yra pagrindinis elektrolitas netenkamas prakaituojant ir Amino rūgščių, kurios yra pagrindinis kuras raumenims bei padeda greitesniam raumenų atsistatymui.

Kodėl GU?

 1. Jis veikia ! Ilgą laiką aktyviai ieškojome ir bandėme įvairius papildus, tai buvo vieninteliai, kurie juntamai duoda energijos.
 2. Pasitikime GU papildais, nes juos naudoja tokie ištvermės sportininkai kaip Kilian Jornet, Anton Krupicka, stipriausi ironman ir triatlono atstovai, bėgimo, dviračių, plaukimo elitas.
 3. Tai papildai Nr. 1 Amerikoje ištvermės sporto segmente.
 4. Skonis, patiks visiems, be išimčių. Slėpkit šitus daikčiukus nuo vaikų.
 5. Gamintojas didžiausią dėmėsį skiria sudėdamųjų produktų kokybei, todėl pirkdami GU mokate už medžiagas, o ne už marketingą, spindinčią pakuotę ir t.t.
 6. GU tikrai veikia !  Išbandyk.
Kaip vartoti?
Gamintojas rekomenduoja pirmą gelį naudoti 5 min. prieš varžybas/treniruotę ir vartoti kas 45 minutes. 
Pastaba: 
Energtinius geliukus reikia užgerti vandeniu, kad greičiau būtų pasisavinami. 

Kaina 35,00 EUR

Mažiau Daugiau

MITAI KURIUOS NORIM SUGRIAUTI

 • Suvartojus geliuką energijos nepajausi, juos reikia vartoti profilaktiškai
NETIESA ! Būtent GU geliuko poveikį pajausi po ~5 min., jei bėgsi pagal savo pajėgumą, tempas nekris, kojos vėl gaus tvirtumo ir palengvės, vaizdas pasidarys aiškesnis, gali aplankyti laimės priepuolis, nes pasijusi vėl gyvas ir energingas.
 • Skystus geliukus lengviau vartoti.

Išduosim paslaptį - visus geliukus be išimties reikia užgerti vandeniu, kitaip vartojamas vienas gelis užtruks daug ilgiau skrandyje, kol pateks į kraujotaką, gali pradėt raižyti pilvo apačią, pykinti. Taigi kam vartoti jau praskiestą geliuką ir vistiek skiesti vandeniu?

Priminimas

Per varžybas prilėtinkite greitį gėrimo punktuose ir komfortiškai užsigerkite energetinius geliukus, prarasit 10 sek., bet galutiniame rezultate laimėsite daug daugiau.