Prisijungti arba registruotis Krepšelis
 

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Viso prekių (su mokesčiais)
Viso už pristatymą (be mokesčių) Nemokamas siuntimas !
Mokesčiai 0,00 EUR
Viso (su mokesčiais)
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Pagrindinis > BĖGIMAS>Vyrams>Kojinės>Compressport Calf R2V2 LIETUVA

Compressport Calf R2V2 LIETUVA

Pasiekiamumas: PRISTATYMAS (1-3 D.D.)

Compressport kojinės R2V2 Lietuva (race&recovery) - tai blauzdų kompresinės kojinės su Lietuviška atributika kurios idealiai tinka bėgimui, dviratininkams, triatlonininkams, kalnų bėgikams, sportinio ėjimo mėgėjams.
  • Kompresinė medžiaga efektyviai mažina toksininių medžiagų kaupimasį kojose, ypatingai ilgose ir intensyviose treniruotėse ar varžybose. 
  • Blauzdos suspaudimas garantuos efektyvesni veninį kraujo grįžimą iš kojų į širdį, tai pagerins deguonies pasisavinimą raumenyse ir optimizuos atsistatymą po intensyvių treniruočių ar varžybų.
  • Medžiaga dalinai sugeria smūgius ir prilaiko raumenį, tai mažina nuovargį ir riziką traumuotis sportuojant ant kietos dangos ar grunto.
 
Pastaba: Skalbti galima tik rankomis, nes medžiaga gali prarasti savo savybes. 

Kaina 45,00 EUR

  • T2
  • T3

Mažiau Daugiau

Kodėl bėgikai naudoja kompresines kojines? Todėl, kad jos garantuoja efektyvesni veninį kraujo grįžimą iš kojų į širdį, tai gerina deguonies pasisavinimą raumenyse ir prideda jėgos bei ištvermės. Kodėl sportininkai kartais miega su kompresinėm kojinėm? Nes tai efektyvus "recovery". Yra žymiai greičiau šalinami susikaupę toksinai ir pieno rūgštis po treniruotės ar varžybų.