Prisijungti arba registruotis Krepšelis
 

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Viso prekių (su mokesčiais)
Viso už pristatymą (be mokesčių) Nemokamas siuntimas !
Mokesčiai 0,00 EUR
Viso (su mokesčiais)
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Pagrindinis > BĖGIMAS>Vyrams>Kojinės>Compressport Calf UR2V2

Compressport Calf UR2V2

Pasiekiamumas: PRISTATYMAS (1-3 D.D.)

Compressport Blauzdinės UR2V2 (ultra race&recovery) - tai dvigubo poveikio blauzdų kompresinės kojinės, kurios idealiai tinka Maratonams, Ultra ilgiems bėgimams, Iron-Man varžyboms. Kiekviena medžiagos skaidula yra prisotinta 6 skirtingais eteriniais aliejais. Šie aliejai ramina ir šiek tiek šaldo raumenis, todėl šios blauzdinės yra puikus pasirinkimas ilgiems žygiams, treniruotėms karštu oru.
  • Kompresinė medžiaga efektyviai mažina toksininių medžiagų kaupimasį kojose, ypatingai ilgose ir intensyviose treniruotėse ar varžybose. 
  • Blauzdos suspaudimas garantuos efektyvesni veninį kraujo grįžimą iš kojų į širdį, tai pagerins deguonies pasisavinimą raumenyse ir optimizuos atsistatymą po intensyvių treniruočių ar varžybų.
  • Medžiaga dalinai sugeria smūgius ir prilaiko raumenį, tai mažina nuovargį ir riziką traumuotis sportuojant ant kietos dangos ar grunto.
 
Pastaba: Skalbti galima tik rankomis, nes medžiaga gali prarasti savo savybes. 

Kaina 36,55 EUR

Sutaupote -15%

Sena kaina 43,00 EUR

  • T1
  • T2
  • T3
  • T4

Mažiau Daugiau

Dydžių lentelė

Kodėl bėgikai naudoja kompresines kojines? Todėl, kad jos garantuoja efektyvesni veninį kraujo grįžimą iš kojų į širdį, tai gerina deguonies pasisavinimą raumenyse ir prideda jėgos bei ištvermės. Kodėl sportininkai kartais miega su kompresinėm kojinėm? Nes tai efektyvus "recovery". Yra žymiai greičiau šalinami susikaupę toksinai ir pieno rūgštis po treniruotės ar varžybų.